Biurko narożne 160 – praktyczne i uniwersalne

Biurko narożne to niezbędny element wyposażenia biur, sal szkoleniowych, może się sprawdzić także w urzędach i domach prywatnych. Oprócz dawania korzyści praktycznych (powierzchnia robocza, przestrzeń na przechowywanie wybranych przedmiotów) powinno także pasować do reszty wystroju pomieszczenia. Ten model sprawdzi się w przy nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim oraz loftowym. Ponieważ jest meblem narożnym, doskonale nadaje się do wypełniania przestrzeni w narożnikach pomieszczeń.

Biurko składa się z dwóch elementów: blatu oraz nóg. Blat wykonany z płyty laminowanej ma grubość 22 mm, a jego powierzchnia cechuje się odpornością na zarysowania i uszkodzenia. Nogi z solidnego metalu zapewniają stabilność mebla oraz mają możliwość regulacji poziomu, dostosowując się do krzywizny powierzchni podłogi. Jego kolorystyka to naturalne drewno (blaty) oraz czerń nogi. Wymiary wynoszą: 75,5 × 160 cm. Prosty design sprawia, że ten model sprawdzi się w niemal każdym wystroju.

Nowoczesne biurko narożne doskonale komponuje się z innymi meblami biurowymi, zwłaszcza utrzymanymi w kolorach drewna. Warto dobrać do niego wygodne krzesło lub fotel biurowy.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 75,5 cm
Waga 33.4 kg
Do pobrania