Biurko narożne Stand – L stworzone do loftu

Potrzebujesz sporo miejsca do pracy? Obawiasz się, że duży, narożny mebel przytłoczy pomieszczenie? Wybierz biurko Stand z blatem w kształcie litery L opartym na metalowych nogach. Ty zyskasz praktyczną przestrzeń roboczą, a aranżacja – zachwycającą lekkość.

Blat biurka w kształcie litery L pomieści nie tylko komputer, lecz także inny potrzebny sprzęt oraz akcesoria – na przykład szuflady na dokumenty i przybory do pisania. Można na nim wygodnie pracować zawodowo lub twórczo, to również komfortowe miejsce do nauki. Dwie dodatkowe półki przydadzą się do przechowywania segregatorów lub książek.

Biurko w stylu loftowym składa się z metalowej podstawy malowanej proszkowo. Konstrukcję wzmacniają krzyżujące się wsporniki. Surowość metalu przełamują blat i półki z laminowanej płyty MDF. Wyraźny rysunek drewna i ciepły odcień okleiny dodają całości przyjemnego wyglądu. Do wyboru masz dwie wersje kolorystyczne – z białymi lub czarnymi nogami.

Biurko narożne Stand pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń i świetnie dopełni nowoczesne wnętrze. Sprawdzi się zarówno w gabinecie, jak i pokoju nastolatka. Jest na tyle uniwersalne, że pasuje do pomieszczeń utrzymanych w stylistyce loftowej, industrialnej, minimalistycznej, a nawet scandi. W zależności od użytych dodatków możesz nadawać mu nieco inny charakter.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 74 cm
Wysokość 74 cm
Waga 15 kg
Do pobrania