Biurko narożne z elektryczną regulacją 140 – nowoczesne, proste biurko do gabinetu

Nowoczesne biurko to mebel, który posłuży nie tylko w biurach, ale także urzędach, przestrzeniach open space, punktach usługowych czy w pokoju w mieszkaniu prywatnym. Jeśli chodzi o styl, to poza nowoczesnym zgrywa się doskonale z wystrojem minimalistycznym, skandynawskim oraz loftowym. Dzięki wycięciu w blacie można wygodnie umieszczać go w narożnikach pomieszczeń, a także w prosty sposób łączyć z innym biurkiem w celu stworzenia układu lub większej przestrzeni roboczej.

Blat tego nowoczesnego biurka został wykonany w wytrzymałej, odpornej na uszkodzenia płyty laminowanej. Znajduje się w nim wygodny mechanizm elektrycznej regulacji blatu z opcją zapamiętywania do czterech ustawień. Jeśli biurko jest używane przez więcej osób, każda może dopasować wysokość blatu do własnych preferencji.Nogi wykonano z solidnego metalu, które mają możliwość regulacji poziomu, dostosowując się do krzywizny powierzchni podłogi. Wymiary biurka to 140 × 72-120 cm.

Biurko utrzymane jest w neutralnej kolorystyce – nogi są czarne, a blat ma barwę naturalnego drewna. Dzięki temu będzie świetnie komponować się z meblami drewnianymi oraz nowoczesnymi.