Biurko narożne z elektryczną regulacją 140 – wygoda codziennej pracy

Biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości to mebel, który sprawdzi się w wielu miejscach – zaczynając od biur, kończąc na pokoju nastolatka. Estetycznie wpasowuje się w kilka aranżacji – styl nowoczesny, minimalistyczny, skandynawski, będzie również dobrym pomysłem dla pomieszczenia w aranżacji loftowej. Wycięcie w części blatu umożliwia zestawienie go z innymi meblami, sprawdzi się również w sytuacji, gdy biurko stoi przy filarze.

Blat biurka narożnego to solidna płyta laminowana. Cechuje ją wysoka wytrzymałość na zarysowania i eksploatację. Mechanizm regulacji elektrycznej umożliwia regulację wysokości blatu oraz zapamiętanie czterech ustawień – dzięki temu każdy pracownik może dostosować ją do swoich osobistych preferencji.  Nogi z gwarantującymi stabilność podstawami zostały wykonane z solidnego metalu, które mają możliwość regulacji poziomu, dostosowując się do krzywizny powierzchni podłogi. Są one czarne, dzięki czemu estetycznie komponują się z blatem w kolorze naturalnego drewna.

Wysokość blatu można regulować w zakresie 72-120 cm, a jego szerokość wynosi 140 cm. Biurko świetnie będzie komponować się z innymi nowoczesnymi meblami o podobnej kolorystyce.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 72-120 cm
Waga 37.1 kg
Do pobrania