Biurko narożne z elektryczną regulacją 160 - zapamiętujące najwygodniejsze ustawienie

Narożne biurko z elektryczną regulacją wysokości to świetny, praktyczny mebel dla biur, szkół, urzędów oraz instytucji. Jest także dobrym pomysłem w pokoju nastolatka lub domowej pracowni. Jego styl pozwala na wpasowanie go do pomieszczeń w aranżacji nowoczesnej, minimalistycznej, skandynawskiej oraz loftowej.

Biurko narożne ma blat wykonany z płyty laminowanej o grubości 22 mm. Materiał, z którego je wykonano, sprawia, że powierzchnia robocza cechuje się wysoką odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Blat wspiera się na dwóch metalowych nogach z podstawami gwarantującymi stabilność w każdej sytuacji, mającymi możliwość regulacji poziomu, dostosowując się do krzywizny powierzchni podłogi.  Kolor biurka narożnego to połączenie naturalnego drewna (blat) z czernią (nogi).

Mechanizm regulacji blatu pozwala na zmianę jego wysokości w zakresie od 72 do 120 cm. Można zapamiętać do czterech ustawień, dzięki czemu łatwo ustawić je w wygodnej pozycji. Moduł sterowania wysokością biurka, posiada również wejście USB. Całkowite wymiary mebla wynoszą 72-120 × 160 cm. Biurko doskonale wygląda w otoczeniu mebli biurowych, zwłaszcza w kolorach drewna. Jest praktyczną inwestycją na wiele lat eksploatacji.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 72-120 cm
Waga 38.85 kg
Do pobrania