Biurko narożne z elektryczną regulacją 160

Biurko narożne z regulacją wysokości to mebel doskonale nadający się do wszelkiego rodzaju biur, urzędów, punktów obsługi klienta czy pracowni. Znajdzie również zastosowanie w domu prywatnym, gdzie pasuje m.in. do pokoju nastolatka. Jego estetyczne wykonanie sprawia, że doskonale komponuje się z wystrojem nowoczesnym, skandynawskim, minimalistycznym oraz loftowym.

Zwracają uwagę solidne materiały wykonania mebla. Blat to płyta laminowana o grubości 22 mm. Nogi wykonane są z metalu. Ich podstawy zapewniają stabilność biurka dzięki możliwości regulacji poziomu, dostosowując się do krzywizny powierzchni podłogi. Dół jest otwarty, dzięki czemu zapewnia wygodę podczas pracy. Blat ma estetyczny kolor naturalnego drewna, podczas gdy nogi to jednolita czerń. To bardzo estetyczne połączenie barw sprawia, że biurko jest nie tylko praktyczne, ale również ozdabia pomieszczenie.

W biurku zastosowany został mechanizm regulacji blatu z funkcją zapamiętywanie do czterech ustawień.  Całkowite wymiary mebla wynoszą 72-120 × 160 cm. Doskonale uzupełnia inne meble biurowe oraz inne meble w kolorystyce drewna.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 72-120 cm
Waga 38.85 kg
Do pobrania