Biurko Oxford – prosty mebel do loftu

Nowoczesne biurko Oxford z szufladą łączy w sobie prostą formę i zdecydowany charakter. To rozwiązanie dla miłośników minimalistycznego designu i stonowanej kolorystyki. Wybór tego typu mebla znacznie ułatwia zmiany aranżacyjne w przyszłości, więc biurko będzie też odpowiednie dla osób, które kochają przeprowadzać domowe rewolucje.

Biurko Oxford w stylu loftowym stanowi połączenie metalu malowanego proszkowo na czarno i płyty MDF wykończonej laminatem w kolorze dębu. Z jednej strony wpisuje się w surową, industrialną stylistykę, z drugiej zaś wizualnie ociepla wnętrze. Charakterystyczna podstawa na płozach dodaje mu wyrazistości.

Szeroki blat pozwoli wygodnie rozłożyć się z laptopem i dokumentami. Z kolei w praktycznej szufladzie przechowasz różne biurowe akcesoria. Prosty, czarny uchwyt koresponduje z metalowym stelażem i zapewnia dobry dostęp do rzeczy.

Industrialne biurko o wymiarach 110 × 45 cm wyróżnia się lekką konstrukcją, która pozostawia we wnętrzu wrażenie przestronności. Niezależnie od tego, czy pracujesz przy biurku przez kilka godzin dziennie, czy siadasz do niego okazjonalnie, będzie komfortowym miejscem do pracy. Zadbaj tylko o odpowiednie oświetlenie i ciesz się doskonale urządzoną przestrzenią roboczą.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 75 cm
Waga 11.5 kg
Do pobrania