Biurko Prestige – praca i nauka będą przyjemnością

 

Szukasz mebla do pracy lub nauki, ale nie bez znaczenia jest jego wygląd i funkcjonalność? Postaw na mebel, który zagwarantuje Ci maksymalną jakość i stanie się niekwestionowaną ozdobą gabinetu, pokoju młodzieżowego lub home office.

Biurko Prestige o wymiarach 74 x 150 x 60 cm to miejsce na Twojego laptopa, dokumenty, książki oraz lampkę. Mebel został wykonany z drewna sosnowego, co gwarantuje trwałość i jakość. Wybarwienie w kolorze dębu świetnie współgra z czarnymi, matowymi uchwytami, czyniąc biurko elegancką i dostojną bryłą. Metalowe gałki są dziełem renomowanego włoskiego producenta Giusti.

 

Do Twojej dyspozycji są 2 szuflady – osadzone na prowadnicach z cichym domykiem. Zapewniają one maksymalny komfort podczas codziennego użytkowania. Szuflady są pojemne i bez trudu zmieścisz w nich wszystkie niezbędne akcesoria takie jak zeszyty, artykuły piśmiennicze, zszywacz czy kalendarz.

Po obu stronach biurka znajdują się drzwiczki, za którymi znajdziesz półki przeznaczone na pomoce naukowe czy segregatory. Tak skonstruowany mebel to maksimum komfortu podczas pracy lub nauki. Nie musisz odrywać się od zajęć, bo wszystko masz pod ręką.

 

Biurko Prestige wykonane zostało przez producenta z doświadczeniem od 1987 roku, co dostrzeżesz w precyzji wykonania i użytkowości mebla.

Biurko dostępne jest również w wersji z nadstawką.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 74 cm
Waga 30 kg
Do pobrania