Biurko SALGA – funkcjonalność w najlepszym wydaniu

 

Szukasz mebla, który uzupełni wnętrze, tworząc strefę do nauki lub pracy? Lubisz minimalizm i funkcjonalność, a bliskie są Ci skandynawskie trendy? Jeśli tak, to koniecznie skieruj swoją uwagę na biurko SALGA.

 

Ten mebel w odcieniach szarości i dąb artisan świetnie zaprezentuje się zarówno w kameralnym gabinecie, jak i salonie, tworząc praktyczny kącik do home office.

 

Blat biurka SALGA wykonano z trwałej i odpornej na zarysowania płyty laminowanej, dzięki czemu możesz swobodnie korzystać z mebla, bez obaw, że szybko straci atrakcyjny wygląd.

 

Charakterystyczne fronty ramowo-płycinowe podkreślają stylowość bryły, a punktowe uchwyty w kolorze czerni doskonale uzupełniają design, tworząc spójną całość. Podwyższone nóżki nadają lekkość i ułatwiają utrzymanie czystości pod meblem.

 

Biurko SALGA oprócz miejsca na laptopa i lampkę na blacie oferuje też pojemną szufladę i półki ukryte za drzwiczkami. Dzięki temu rozwiązaniu łatwo utrzymasz porządek, ukrywając akcesoria i dokumenty.

 

Dobierz do biurka inne elementy z serii SALGA, by stworzyć wygodną przestrzeń do pracy lub nauki i cieszyć się eleganckim oraz harmonijnym wnętrzem.