Biurko Simplet Tunn – przytulny kąt do pracy

Biel w połączeniu z drewnem – jaki to styl wnętrzarski? Oczywiście, skandynawski! Godnym przedstawicielem estetyki scandi jest biurko Simplet Tunn. Mebel ujmuje prostotą, a jednocześnie ma w sobie coś niepowtarzalnego. Dowiedz się o nim więcej!

Co wpływa na oryginalny wygląd biurka Simplet? Z pewnością podstawa z litego drewna dębowego. Nogi są ciekawie ustawione pod kątem, dzięki czemu całość zyskuje wyjątkowy charakter. Uzupełnieniem drewnianych nóg jest blat z płyty MDF lakierowanej na kolor biały w półmatowym wykończeniu.

Subtelna forma sprawia, że biurko w stylu skandynawskim będzie doskonale prezentować się zarówno w gabinecie czy pracowni, jak i pokoju młodzieżowym, a nawet dziecięcym. Optymalne wymiary – 120 × 60 cm pozwalają wygodnie rozłożyć się z komputerem lub książkami albo oddać się swojemu artystycznemu hobby.

Jasne biurko na drewnianych nogach jest na tyle uniwersalne, że sprawdzi się nie tylko w stylistyce skandynawskiej, lecz także modnej estetyce boho lub w aranżacji łączącej te dwa style, czyli scandi boho. Wystarczy zawiesić dekoracyjne półki na sznurkach, dodać klimatyczną lampę oraz kilka roślin i powstanie miejsce, w którym można i w skupieniu pracować, i zwyczajnie się zrelaksować.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 74 cm
Waga 20 kg
Do pobrania