Biurko Stanford – minimalizm sprzyjający skupieniu

Czy warto urządzić domowe biuro zgodnie z duchem minimalizmu? Zdecydowanie tak! Uporządkowane i pozbawione rozpraszaczy wnętrze pozytywnie wpływa na koncentrację i efektywność. Dobrym punktem wyjścia do stworzenia minimalistycznego gabinetu będzie proste, a jednocześnie dekoracyjne biurko Stanford.

Komfort podczas pracy zapewnia duży blat z wytrzymałej płyty MDF. Został on pokryty czarną okleiną o półmatowym wykończeniu. Jego wymiary – 100 × 50 cm – pozwalają postawić komputer i przydatne przybory.

Prostokątny blat opiera się na metalowych nogach, również w kolorze czarnym. Są one wzmocnione poprzeczkami, co przekłada się na większą stabilność mebla. Metalowa podstawa sprawia, że można też zdefiniować mebel jako biurko w stylu industrialnym.

Czerń przełamują elementy w ciepłym wybarwieniu drewna – obrzeże blatu i praktyczna szuflada na drobiazgi. Okleina imitująca jasny dąb ociepla surowy wygląd mebla i nadaje mu niepowtarzalny charakter.

Minimalistyczne biurko z szufladą nadaje się i do industrialnego gabinetu, i do loftowej pracowni artystycznej, i do pokoju nastolatka, gdzie nie brakuje barwnych plakatów. Stonowana, prosta forma sprzyja metamorfozom wnętrza, więc spokojnie możesz zmieniać dodatki, kreując przestrzeń, w której przyjemnie się pracuje. 

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 75 cm
Waga 13.6 kg
Do pobrania