Biurko Velvet – okazała ozdoba gabinetu

Marzy Ci się gabinet, w którym można pracować w komfortowych warunkach? Podstawą będzie solidne biurko Velvet. Poznaj wszystkie jego zalety!

Biurko ma szeroki blat, dzięki czemu z łatwością ustawisz monitor, klawiaturę, lampkę i inne potrzebne rzeczy. W blacie znajduje się gniazdo zasilające z 2 wejściami na prąd i 2 portami USB.  Dzięki pojemnej części do przechowywania przestrzeń biurowa pozostanie uporządkowana i nic nie będzie rozpraszać Twojej uwagi. Trzy szuflady to doskonałe miejsce na drobniejsze przedmioty. Za drzwiczkami jest natomiast szafka przedzielona półką, w której przechowasz dokumenty czy papier do drukarki.

Okazała, masywna bryła będzie centralnym punktem stylowego gabinetu. Front wykonano z litego drewna dębowego, a wyrafinowania dodaje całości ręcznie robiona wstawka dekoracyjna. Została tak obrobiona, by pokazać naturalną strukturę drewna z widocznymi sękami i szczelinami.  Ciepły kolor – dąb rustical – wprowadza we wnętrzu elegancję, ale też przytulność i klimat sprzyjający pracy.

Proste, metalowe uchwyty zapewnią pełny komfort podczas użytkowania mebla.

Biurko Velvet o wymiarach 78 x 177 x 80 cm, dzięki wyjątkowo solidnej konstrukcji i szlachetnemu wyglądowi, przez lata będzie nieodłącznym towarzyszem twórczej pracy i biznesowych spotkań.