Biurko Prestige z nadstawką – praca i nauką będą przyjemnością

 

Szukasz mebla do pracy lub nauki, ale nie bez znaczenia jest jego wygląd i funkcjonalność? Postaw na mebel, który zagwarantuje Ci maksymalną jakość i stanie się niekwestionowaną ozdobą gabinetu, pokoju młodzieżowego lub home office.

Biurko Prestige z nadstawką o wymiarach 136 x 147 x 60,5 cm to miejsce na Twojego laptopa, dokumenty, książki oraz lampkę. Mebel został wykonany z drewna sosnowego, co gwarantuje trwałość i jakość. Wybarwienie w kolorze dębu świetnie współgra z czarnymi, matowymi uchwytami, czyniąc biurko elegancką i dostojną bryłą. Metalowe gałki są dziełem renomowanego włoskiego producenta Giusti.

Do Twojej dyspozycji są 2 szuflady biurka – osadzone na prowadnicach z cichym domykiem. Zapewniają one maksymalny komfort podczas codziennego użytkowania. Są one pojemne i bez trudu zmieścisz w nich wszystkie niezbędne akcesoria takie jak zeszyty, artykuły piśmiennicze, zszywacz czy kalendarz.

Po obu stronach biurka znajdują się drzwiczki, za którymi znajdziesz półki przeznaczone na pomoce naukowe czy segregatory.

Dodatkowym atutem mebla jest nadstawka. Zapewnia ona kolejne 2 szuflady i aż 5 półek. Tak rozbudowany mebel, to nie tylko świetne miejsce do pracy czy nauki, ale możliwość stworzenia domowej biblioteczki. Biurko Prestige z nadstawką zapewni Ci maksimum komfortu.

 

Kolekcja Prestige wykonana została przez producenta z doświadczeniem od 1987 roku, co dostrzeżesz w precyzji wykonania i użytkowości mebli.