Szklana bola na przyjęcia

Przygotowywanie potraw jest równie istotne, jak i samo ich podanie. Każda z tych czynności powinna więc być dokładnie przemyślana i zaplanowana. Szczególnie zaś jest to istotne wtedy, gdy wyprawia się wystawne przyjęcie, czy nawet skromny poczęstunek w gronie znajomych i najbliższych. Gdy wiadomo, że na stole znajdzie się poncz, nie może zabraknąć wówczas takiego naczynia, jak bola. To właśnie ona może stać się w centrum uwagi, gdy goście zasiądą do stołu. Dzięki temu niezwykłemu naczyniu stół zyska jakby nowy blask i urok.


Szkło zawsze w modzie

Szklana miska jest naprawdę w dobrym guście i to niezależnie od tego, jakiego rodzaju zastawę planuje się dobrać. Doskonale w nim widać to, co się podaje, a także bez trudu można je umyć, zarówno tradycyjnie, jak i w zmywarce. Owalny kształt ma również olbrzymie znaczenie, ponieważ kojarzy się niezmiennie z luksusem i elegancją. Dzięki więc tej szklanej, okrągłej boli, można w dość prosty i niewyszukany sposób sprawić, by przyjęcie miało swoją wagę i odpowiednią kulturę.


Bola na przełamanie lodów

Organizowanie przyjęć jest trudne, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy wszystkie wysiłki dadzą spodziewany rezultat. Najważniejsza bowiem jest mimo wszystko atmosfera, czyli poczucie nieskrępowania i komfortu. I kiedy już wydaje się, że sytuacja jest beznadziejna, wtedy właśnie pojawia się okrągła miska z przepysznym, nietuzinkowym ponczem, która staje się powodem rozmowy. To naprawdę działa, dlatego warto postarać się o ten dodatek w swoim domu. Przydaje się również na letnie, upalne dni.

Produkt przeznaczony tylko do napojów zimnych i w temperaturze pokojowej.
Wymiary
Pojemność 4l
Waga 1.94 kg
Do pobrania