Zwróć uwagę: produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach, wysyłany jest losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

Komplet bombek plastikowych – udekoruj choinkę, która będzie się wyróżniać.

Lubisz efektywne ozdoby, które sprawdzą się w każdym klimacie wnętrza? W takim razie komplet bombek plastikowych to doskonały pomysł na dekorację Twojego bożonarodzeniowego drzewa.

Zestaw ozdób na choinkę zawiera bombki błyszczące, matowe oraz zdobione brokatem gwiazdy. Zostały wykonane z plastiku, dzięki czemu są lekkie, nie tłuką się po upadku oraz łatwo je przechowywać.

Komplet bożonarodzeniowych ozdób to 44 okrągłe bombki w średnim rozmiarze, w którym znajdziesz komplet złotych, szampańskich, srebrnych, czerwonych bombek oraz gwiazd na czubek choinki. Dzięki jednakowym ozdobom do dekoracji Twoje drzewko będzie prezentowało się spektakularnie.

Bombki do dekoracji choinki w jednym kolorze mogą zupełnie odmienić dotychczasową tradycyjną modę na bardzo kolorową choinkę. Dzięki temu resztę domu możesz ozdobić na różne sposoby. Wybierz spośród naszych zestawów i stwórz klimat świąt, o jakim marzysz.

Wymiary
Waga 0.38 kg
Do pobrania