Podstawa łóżka — na dobry sen

Poszukujesz odpowiedniego boxu, podstawy łóżka? Komfortowy sen jest niezwykle ważny — ma ogromne znaczenie w kwestii Twojego zdrowia. Zwróć uwagę na proponowany przez nas model Murta, przeznaczony dla dwóch osób. Zapewni spokojne i wygodne noce. Box jest na tyle duży, że bez problemu będziesz mógł swobodnie się przemieszczać i zmieniać pozycje.

Produkt posiada 161 cm szerokości, 38 cm wysokości oraz 200 cm głębokości. Całość została wykonana z wysokiej jakości pianki, która gwarantuje nie tylko wygodę, ale także i trwałość. Odpowiednio użytkowany box posłuży Ci przez długie lata, dodatkowo świetnie sprawdzi się także w roli elementu dekoracyjnego. Posiada subtelny kolor i drewniane stopki, które idealnie komponują się z pozostałą częścią produktu.

Do boxu dołączana jest instrukcja obsługi, która pozwoli Ci prawidłowo zadbać o produkt, a także odpowiednio go użytkować. Nie zastanawiaj się, jak możesz poprawić swój sen — postaw na sprawdzony box, który Ci w tym pomoże.

 

Cechy szczególne mebla:
• Box stanowi podstawę łóżka kontynentalnego
• Wkład piankowy - jednorodna i równa powierzchnia
• Podwyższone stopki - ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
• Ozdobne stopki z drewna liściastego - zwiększona trwałość i wytrzymałość
• Dostepne dojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z wezgłowiem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem), w opcji puf - przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko, pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 161 cm
Wysokość 38 cm
Waga 52 kg
Do pobrania