Butelka z rurką – praktyczny sposób nie tylko na letnie napoje

Jeżeli lubisz organizować domowe przyjęcia na świeżym powietrzu albo pikniki poza miastem i zastanawiasz się, w czym podać gościom napoje, być może spodoba Ci się przezroczysta szklana butelka ze słomką i nakrętką.

Szklana butelka jest lepszym rozwiązaniem niż zwykły plastikowy kubek, ponieważ możesz używać go wielokrotnie, za co z pewnością odwdzięczy Ci się Matka Ziemia. Różowo-biała zakrętka utrzymana jest w rustykalnym stylu, która będzie pasować do kolorowego koca czy obrusu, na którym ją położysz. Jeśli jednak nie jesteś fanem koloru różowego, na brw.pl znajdziesz również butelki z niebieską czy fioletową zakrętką i słomką.

Butelka z rurką nie jest też jak typowa szklanka, ponieważ nic do niej nie wleci ani nie umknie z niej żadna kropla poza Twoją kontrolą, a także ma nieco większą pojemność – 270 ml. Poza tym gadżetomaniacy docenią Twoje podejście do organizowania Waszych wspólnych spotkań. Dla dopełnienia możesz dokupić także inne szklane naczynia, np. słój z kranikiem, który znajdziesz na naszej stronie. A jeżeli znudzi Ci się jej klasyczne zastosowanie, użyj ją jako wazon na cięte kwiaty. Będzie wyglądało to bardzo oryginalnie.

Wymiary
Pojemność 270ml
Waga 0.228 kg
Do pobrania