CHLEBAK STYLE – STYLOWY I PRAKTYCZNY W KAŻDEJ KUCHNI

W kuchni liczą się nie tylko meble i sprzęty AGD, ale i dodatki. Odpowiednio dobrane mają niemały wpływ na wygląd, a także funkcjonalność kuchni. Jednym ze sprzętów, który pomoże w jej aranżacji, jest chlebak. Oprócz praktycznej funkcji w kuchennym wnętrzu będzie odgrywał rolę estetycznej dekoracji. Jeśli szukasz uniwersalnego rozwiązania postaw na elegancki chlebak Style w białym kolorze. Zawsze modny i pasujący do każdego stylu aranżacyjnego. Świetnie wpisze się w design wnętrza nowoczesnego, skandynawskiego, prowansalskiego, angielskiego, klasycznego i vintage.

Obły chlebak Style to praktyczne rozwiązanie. Bez problemu można zmieścić w nim tradycyjny chleb, a także bułki. Jego kształt i rozmiary pozwalają postawić go zarówno na blacie, jak i w zamkniętej szafce.

Pojemny chlebak Style utrzymany jest w minimalistycznym designie. Dominujący kolor to biały. Połączony jest on z modnymi złotymi akcentami. W tej barwie wykonane jest zamykanie chlebaka, a także ozdobne litery.

Wymiary eleganckiego chlebaka Style to 34x18x15 cm. Akcesorium to możesz łączyć z innymi produktami z kolekcji Style. Odnajdziesz w niej pojemniki na kawę, herbatę czy cukier.

Wymiary
Długość 35 cm
Głębokość 19 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 19 cm
Waga 1.05 kg
Do pobrania