UWAGA: Cena dotyczy 1 sztuki. Choinka dekoracyjna występuje w asortymencie kolorów. Produkt wysyłany losowo.

Choinka dekoracyjna – zaproś święta do domu

Jeśli istnieje element, bez którego nie da się obejść w czasie świąt, jest to choinka. Jeżeli zależy Ci na tym ozdobnym drzewku, ale nie chcesz kupować żywego iglaka, rozwiązaniem idealnym dla Ciebie będzie zielona choinka dekoracyjna, która do złudzenia przypomina prawdziwą. Przygotuj swój dom na święta!

Dekoracyjne świąteczne drzewko mierzy 20cm i jest dostępne w kilku różnych wzorach i odcieniach zieleni. Podstawę stanowi imitacja pokrytego brązową korą pnia, dzięki czemu ozdoba wygląda jeszcze bardziej klimatycznie. Zimowy nastrój dodaje sztuczny śniegowy puch, który pokrywa wszystkie gałązki. Dzięki odpowiednim rozmiarom i smukłemu kształtowi, choinka zmieści się w każdym pomieszczeniu.

Wiecznie zielona choinka dekoracyjna pozwoli Ci cieszyć się magią świąt bez potrzeby ciągłego zmiatania opadających igieł. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania będzie możliwość schowania drzewka i ponownego wykorzystania go w czasie następnej zimy. Choinka wniesie do Twoich wnętrz magię i odpowiednią atmosferę, zarówno przystrojona bombkami i łańcuchami, jak i pozbawiona dodatkowych dekoracji.

Wymiary
Wysokość 20 cm
Waga 0.03 kg
Do pobrania