Lampa zewnętrzna dekoracyjna Montana — poczuj magię świąt!

Boże Narodzenie to czas, kiedy masz ochotę wyczarować wyjątkową atmosferę wewnątrz oraz wokół Twojego domu. Lampa dekoracyjna Montana w kształcie stylowej choinki rozjaśni Twój taras, balkon lub ścianę domu. Możesz także zawiesić ją w oknie i cieszyć się miłym i ciepłym światłem po obu stronach szyby.

Zewnętrzna dekoracja posiada kształt tradycyjnej świątecznej choinki z gwiazdą na czubku. Metalowy stelaż został w całości pokryty taśmą LED o temperaturze barowej 3000K oraz maksymalnej mocy 6W. Lampa posiada wysokość 73 cm oraz szerokość 46cm. Niewielka waga 1,1 kg sprawia, że ozdobę możesz przytwierdzić niemal na każdej powierzchni.

Lampa posiada zasilanie 230V z transformatorem 12V. Podłączenie do gniazda z prądem umożliwia dołączony przewód z tyczką. Klasa szczelności IP44 chroni konstrukcję lampy przed osadzaniem pyłu, wilgocią i oraz innymi czynnikami atmosferycznymi.

Lampa dekoracyjna Montana w kształcie choinki pozwoli Ci wyczarować efektowną aranżację świetlną na zewnątrz domu. Poczuj magię Świąt i ciesz się ciepłym blaskiem za oknem!