Jak w ośnieżonym lesie

Choć święta Bożego Narodzenia spędzamy podobnie, to różnią się one osobistymi upodobaniami co do wystroju w tym magicznym czasie. Oszroniona choinka wygląda jak iglaste drzewka, które mijamy podczas zimowego spaceru – ale jest miniaturowych rozmiarów. Taka choinka pasuje do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, eklektycznych. Ze względu na kompaktowe rozmiary może stać nawet w malutkim pokoiku, biurze, lub hotelowej recepcji

Choinka wykonana ze sztucznego tworzywa jest trwała i łatwa w czyszczeniu. Dzięki dobrej jakości materiałom można cieszyć się nią dłużej niż tylko jedną zimę. Jej gęsto utkane gałązki sprawiają wrażenie obfitości.

Efekt szronu na gałązkach sprawia, że nie musimy już myśleć o ubieraniu jej – chybachyba że chcemy przyozdobić drzewko według gustu. Przyjemne połączenie miłych dla oka kolorów. Wysokość choinki to 35 cm.

Choinka jest ozdobna sama w sobie i nie wymaga dodatkowych ozdób. Dzięki temu sprawdzi się także w aranżacjach minimalistycznych, stawiających na stonowane, surowe rozwiązania.

Wymiary
Wysokość 35 cm
Waga 0.44 kg
Do pobrania