Chusteczki antybakteryjne dla dzieci – wygodna higiena od najmłodszych lat

Twoja pociecha ubrudziła sobie rączki podczas zabawy lub na wycieczce, a w pobliżu nie ma dostępu do bieżącej wody? W takich sytuacjach warto mieć przy sobie chusteczki antybakteryjne dla dzieci – to bezpieczeństwo dla malucha i wygoda dla rodziców.

Wystarczy sekunda nieuwagi, aby dziecko włożyło brudną rączkę do buzi i naraziło się na kontakt z patogenami. Przebywający na dworze maluch często nie ma możliwości zadbania o higienę i wówczas przydają się łatwe w użyciu chusteczki nawilżane dla dzieci. Dzięki dodatkowi płynu antybakteryjnego chronią przed szkodliwymi mikroorganizmami, zaś zawartość prebiotyku sprawia, że wzmacniają ochronne działanie naturalnej flory bakteryjnej. Chusteczki wydzielają łagodny, jagodowy zapach i pielęgnują skórę dzięki zawartości balsamu oliwkowego. Opakowanie zawiera 15 sztuk – zaklejane zamknięcie sprawia, że każda zachowa odpowiednie nawilżenie.

Antybakteryjne chusteczki do rąk dla dzieci sprawdzą się w podróży, w szkole, na placu zabaw – czyli wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości na umycie się. Dzięki niewielkiemu opakowaniu chusteczki możesz włożyć do plecaka dziecka, swojej torebki czy do wózka.