Chusteczki antybakteryjne dla kobiet - czystość i świeżość w każdych warunkach

Wymarzona wycieczka do egzotycznego kraju? A może rodzinny biwak na łonie natury? Jeśli masz w planach wojaże - zarówno te bliższe, jak i dalsze - włóż do plecaka nawilżane chusteczki do rąk dla kobiet. Nie zajmą wiele miejsca, a dzięki nim zadbasz o swój komfort i zdrowie.

Małe opakowanie chusteczek (15 sztuk) zapewni Ci uczucie świeżości i czystości wszędzie tam, gdzie nie będziesz w stanie umyć rąk wodą z mydłem. Formuła antybakteryjna z dodatkiem antyseptycznej szałwii skutecznie ochrania przed szkodliwymi drobnoustrojami, zaś prebiotyk wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry. Chusteczki antybakteryjne dla kobiet są wzbogacone minerałami, dzięki czemu podczas mycia dodatkowo pielęgnujesz delikatną skórę dłoni. Mięciutki materiał, przyjazna formuła bez efektu lepkości oraz gruszkowy zapach sprawiają, że używanie chusteczek będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Oczyszczające chusteczki do rąk warto zabierać ze sobą zarówno na krótki wypad za miasto, jak i na wycieczkę w góry czy wakacje w odległym kraju. Będą niezastąpione, gdy lubisz spędzać wolny czas aktywnie (np. na rowerze), a także gdy masz przed sobą długą podróż samochodem.

Wymiary
Waga 0.07 kg
Do pobrania