CURVER CEDZAK SITKO KUCHENNE DURSZLAK 26cm SITO

Cedzak do makaronu, nazywany potocznie durszlakiem, to niezastąpione narzędzie w gotowaniu. Jednak ten cedzak plastikowy marki Curver to znacznie więcej niż tylko zwykłe sitko. Dzięki starannemu projektowi i wyjątkowym funkcjom, ten produkt przenosi doświadczenie gotowania na zupełnie nowy poziom.

SPECYFIKACJA:

  • Cedzak kuchenny
  • Kolor: biały
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Wysokość: 17 cm
  • Długość: 26,6 cm
  • Szerokość: 22,5 cm
  • Możliwość mycia w zmywarce

Sitko kuchenne - Twoja kluczowa kuchenna pomoc

Jedną z kluczowych cech, wyróżniającą ten cedzak spośród innych na rynku, są innowacyjnie uchwyty. Te ergonomiczne uchwyty nie tylko dodają cedzakowi nowoczesnego wyglądu, ale przede wszystkim sprawiają, że jego obsługa jest niezwykle komfortowa i bezpieczna. Dzięki nim, przenoszenie gorącego makaronu staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Cedzak marki Curver dostępny jest w trzech modnych kolorach: granatowym, jasnym szarym i białym. Każdy z tych kolorów to odrębna odsłona stylu, pozwalająca dopasować cedzak do charakteru Twojej kuchni. Granatowy dodaje nutę elegancji, jasny szary emanuje nowoczesnością, a biały prezentuje minimalistyczny wdzięk. Bez względu na wybór, cedzak stanie się nieodłącznym elementem wnętrza.

Materiały użyte do produkcji cedzaka Curver to gwarancja trwałości i długotrwałego użytkowania. Solidna konstrukcja zapewnia stabilność, a materiały są odporne na uszkodzenia i odkształcenia. Po zakończonym gotowaniu, łatwość w utrzymaniu czystości staje się kluczowym atutem. Cedzak można łatwo umyć, a po zastosowaniu specjalnych technologii nie pozostawia śladów zanieczyszczeń czy zapachów.

Okrągły, plastikowy cedzak przyda się w każdej kuchni do mycia warzyw i owoców, ale także do odcedzania makaronu. Tworzywo, z którego jest wykonany nadaje się do kontaktu z żywnością i gorącą wodą. Pomimo tego, że cedzak jest bardzo lekki utrzyma duże obciążenie. Można go myć w zmywarce.

Sięgnij po cedzak marki Curver i odkryj nowy poziom wygody w kuchni!

Wymiary
Długość 45 cm
Głębokość 26,6 cm
Szerokość 22,5 cm
Wysokość 11,6 cm
Do pobrania