CURVER KOSZ NA ŚMIECI 5L POJEMNIK DO SEGREGACJI

Linia Ready to Collect to idealne rozwiązanie do segregacji odpadów w twoim gospodarstwie domowym! Modułowe i funkcjonalne, kosze Ready to Collect dostępne są w odświeżonej, ekologicznej palecie kolorów, która pasuje do każdej kuchni, pomieszczenia gospodarczego czy garażu.

Pojemniki dostępne są w różnych rozmiarach: od 5L kompostownika kuchennego, przez 10-, 20- litrowe kosze, aż po 30-litrowe pojemniki – zbieranie pustych opakowań, butelek i puszek jeszcze nigdy nie było tak łatwe.


Kosz na odpady - zadba o porządek w każdym miejscu

Curver Ready To Collect to kosz na śmieci, który charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Kosz ten został zaprojektowany tak, aby ułatwić segregację odpadów w domu, biurze lub innym miejscu pracy.

Chcesz zaoszczędzić miejsce na podłodze Pojemniki różnych rozmiarów można układać jeden na drugim, a dla ułatwienia kosze o pojemności 20L i 30 L wyposażono w wygodne otwarcie z przodu.

Kosze można także wieszać na ścianie lub szafce dzięki dodatkowemu uchwytowi mocującemu. Podnoszenie, przenoszenie i opróżnianie kosza ułatwiają duży uchwyt umieszczony z tyłu pojemnika oraz wygodny uchwyt na spodzie.


SPECYFIKACJA:

  • Kosz do segregacji odpadów
  • Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
  • Kolor: zielony, jasny szary
  • Pojemność: 5 L
  • Głębokość: 18,6 cm
  • Szerokość: 24,9 cm
  • Wysokość: 20,3 cm

Oferta dotyczykoloru zielonego. Jeżeli wybierają Państwoinny kolor, prosimy o wpisanie gow komentarzu do zamówienia.


Kosz do segregacji śmieci - wytrzymały pojemnik na lata

Curver Ready To Collect to wyjątkowy kosz na śmieci, który został zaprojektowany z myślą o łatwej i efektywnej segregacji odpadów. Dzięki swojej pojemności można przechowywać w nim większą ilość śmieci, a jego trwałe wykonanie z tworzywa sztucznego gwarantuje długotrwałą wytrzymałość i odporność na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne.

Kosz ten dostępny jest w wielu różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu można go dostosować do swoich potrzeb. Z pewnością jest to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie elegancki design i chcą zadbać o estetykę swojego wnętrza lub miejsca pracy.

Zadbaj o czystość swojego otoczenia - wybierz kosz na śmieci już dziś!Wymiary
Długość 18,6 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 20,3 cm
Do pobrania