CURVER ZESTAW POJEMNIKÓW ŚNIADANIOWYCH 5 x 0,25L

Linia pojemników na żywność VEDO to wyjątkowe rozwiązanie, stworzone z myślą o osobach poszukujących doskonałej jakości w przystępnej cenie. Jeśli cenisz sobie wygodę i niezawodność w przechowywaniu produktów spożywczych, te pojemniki staną się Twoim niezastąpionym narzędziem kuchennym.

SPECYFIKACJA:

  • Pojemniki na żywność 5 sztuk
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Kolor: transparentny, szary
  • Pojemność: 0,25 L
  • Wysokość: 6 cm
  • Długość: 11 cm
  • Szerokość: 9 cm

Pojemniki plastikowe na żywność - szeroka oferta

Pojemniki VEDO zapewniają nie tylko doskonałe warunki przechowywania żywności, ale także ułatwiają organizację Twojej kuchni. Dzięki możliwości układania ich jeden na drugim, zaoszczędzisz znaczną ilość miejsca w lodówce, spiżarni czy szafkach. To szczególnie ważne w przypadku małych przestrzeni, gdzie optymalne wykorzystanie miejsca ma ogromne znaczenie.

Wielofunkcyjność to kolejny kluczowy aspekt tych pojemników. Nie tylko doskonale spełniają swoją rolę w przechowywaniu żywności, ale także umożliwiają korzystanie z nich w różnorodnych sytuacjach. Możesz bez obaw używać ich w mikrofalówce, aby podgrzać danie, a później wygodnie umyć w zmywarce, oszczędzając czas i trud. To wyjątkowe połączenie wygody, funkcjonalności i higieny.

Transparentne ścianki pojemników to kluczowy atut, który zwiększa funkcjonalność tego produktu. Dzięki nim zawsze wiesz, co znajduje się w środku, bez konieczności otwierania. To oszczędza czas i minimalizuje ryzyko zapomnianych produktów. Dodatkowo, widoczność wnętrza ułatwia planowanie zakupów i gotowania.

Sięgnij po nasze pudełko i ciesz się wygodą przechowywania posiłków!

Wymiary
Długość 45 cm
Głębokość 11 cm
Średnica 9 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 6 cm
Do pobrania