Nietuzinkowy i prosty styl

W poszukiwaniu gustownej zastawy, warto zwrócić uwagę na czajnik Brunch, który został wykonany z dbałością o każdy detal począwszy od projektu aż po wykonanie. Wysokiej jakości biała porcelana jest gwarancją utrzymywania przez długi czas odpowiedniej temperatury, dzięki czemu kawa bądź herbata jeszcze mocniej będą kusić smakiem i aromatem. Uniwersalne wzornictwo docenią zarówno miłośnicy klasyko oraz zakochani w nowoczesności. Również miłośnicy skandynawskiej prostoty śmiało mogą kupić czajnik i inne produkty z serii, jakich nie brakuje w naszej ofercie.


Różne kształty i zawsze wysoka jakość

Spotkanie z przyjaciółmi czy w rodzinnym gronie w asyście aromatycznego naparu, którego woń kusi z gustownego czajnika. Nawet zwyczajne spotkanie nabierze odrobiny wyjątkowości. A kiedy już wyjdą goście i trzeba będzie pozmywać, to można skorzystać także ze zmywarki. Odporność na mocne detergenty i wysoką temperaturę to niemała zaleta. Podobnie jak możliwość podgrzania esencjonalnego naparu w kuchence mikrofalowej.


Nowoczesność na kilka sposobów

Łącząc prosty i wciąż niebanalny design, można zachować zalety sprawdzające się podczas codziennego użytkowania. Miłe dla oczu i praktyczne rozwiązanie. Inny wymiar smaku kawy czy herbaty. Inny, czyli ciekawszy i z pełnym bukietem aromatów z ledwie wyczuwalnymi niuansami. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Długość 27 cm
Szerokość 18 cm
Średnica 18 cm
Wysokość 16 cm
Pojemność 1.2l
Waga 0.7 kg
Do pobrania