Czajnik Husla – gdy cenisz tradycyjne rozwiązania w designerskim stylu

Masz ochotę na filiżankę rozgrzewającej herbaty? A może czeka Cię sporo pracy i potrzebujesz wzmocnienia w postaci czarnej kawy? W takim razie nastaw wodę w czajniku Husla.

Jego pękata forma wygląda oryginalnie, a przy tym jest bardzo praktyczna – kształt kopuły ułatwia usuwanie kamienia i mycie wnętrza. To czajnik ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo na ciemny brąz – tym samym naczynie jest lekkie i wytrzymałe. Wykonane z drewna kauczukowego detale (rączka i pochwyt pokrywki) wspaniale komponują się z ciepłym i gościnnym charakterem domowej kuchni. Czajnik został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania – wyżłobienia w uchwycie zapobiegają wyślizgnięciu się naczynia z rąk, a zintegrowany gwizdek nie wystrzeli pod wpływem gorącej pary.

Jeśli preferujesz klasyczny wystrój (może nawet z nutą retro), ten model jest właśnie dla Ciebie. Designerski czajnik z gwizdkiem to ważny element także w aranżacjach skandynawskich, w których pożądane jest wprowadzenie dodatkowego koloru i elementów drewna. Możesz go używać na dowolnej kuchence – indukcyjnej, elektrycznej, gazowej lub ceramicznej.

Wymiary
Długość 19,5 cm
Szerokość 19,5 cm
Wysokość 25 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania