Czajnik stalowy tradycyjny z automatycznym gwizdkiem szary 3 l

Najważniejsze informacje:

STALOWY - Klasyczny czajnik wykonany ze stali nierdzewnej w szarym kolorze. Posiada automatyczny gwizdek oraz zdejmowaną pokrywkę. Czajnik ma pojemność całkowitą 3 litry. Wysokość czajnika wynosi 23 cm a średnica 22 cm.

WYGODNY - Wyposażony w wygodną rączkę wykonaną z tworzywa imitującego drewno. Automatycznie otwierany gwizdek za pomocą przycisku w rączce, będzie niezwykle komfortowy podczas użytkowania. Sygnalizacja zagotowania wody gwizdkiem.

MODNY DESIGN - Czajnik prezentuje się efektownie, dzięki czemu pasuje do kuchni nowoczesnych oraz klasycznych. Będzie stanowił element dekoracyjny każdej kuchni. Czajnik charakteryzuje eleganckie wykończenie i dbałość o każdy szczegół wykończenia.

FUNKCJONALNY - Nadaje się do każdego rodzaju kuchenek wraz z indukcją. Niezbędny w każdej kuchni. Uchwyt nie nagrzewa się.

PRZYDATNY - Czajnik będzie idealny do zagotowania wody na kawę, herbatę czy do zaparzenia ziół.

Luksusowy czajnik wykonany ze stali nierdzewnej w szarym kolorze. Efektownie wykończony tworzywem przypominającym drewno. Czajnik jest przydatny w kuchni. Wygodny w użytkowaniu dzięki rączce, uchwytowi oraz automatycznemu gwizdkowi. Czajnik nie będzie zmieniać smaku wody oraz jest energooszczędny a wodę zagotujemy w nim bardzo szybko. Jest świetną alternatywą dla czajników elektrycznych. Czajnik jest również świetnym pomysłem na prezent. UWAGA! Czajnik do gotowania musi być napełniony co najmniej do połowy aby zapobiec przegrzaniu. Zmiany koloru na powierzchni zewnętrznej w przypadku nieprzestrzegania minimalnych parametrów użytkowych nie mogą być powodem do reklamacji. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Wysokość: 23 cm
  • Średnica: 22 cm
  • Pojemność: 3 l
  • Waga (g): 902
  • Kolor dominujący: szary