Czajnik z gwizdkiem stalowy czarny 2 l

Najważniejsze informacje:

STALOWY - Klasyczny czajnik wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Utrzymany w czarnym, matowym kolorze. Stal nierdzewna jest trwała oraz neutralna dla podgrzewanej wody, nie wpływa w żaden sposób na jej właściwości. Posiada uchylny gwizdek oraz zdejmowaną pokrywkę. Czajnik ma pojemność całkowitą 2 l oraz wysokość 22 cm, pojemność użytkowa wynosi 1,5 l.

WYGODNY UCHWYT - Wyposażony w wygodną, składaną rączkę, wykonaną z wytrzymałego tworzywa. Pokrywka posiada uchwyt, który ułatwi otwieranie pokrywy w celu uzupełnienia wody.

MAXIMUM POWER - Specjalnie zaprojektowane dno akutermiczne, dzięki któremu woda na małym płomieniu lub niskiej mocy kuchenki szybko się nagrzewa. Czajnik jest niezwykle energooszczędny, a co za tym idzie jest ekologiczny. Przystosowany do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych.

BEZPIECZNY - Czajnik wyposażony jest w uchylny gwizdek, który będzie niezwykle komfortowy podczas użytkowania. Sygnalizacja zagotowania wody gwizdkiem. Dzięki niemu sprawnie i bezpiecznie nalejemy wrzątek do kubka, filiżanki lub dzbanka.

MODNY DESIGN - Czajnik prezentuje się efektownie, dzięki czemu pasuje do kuchni nowoczesnych oraz klasycznych. Będzie stanowił element dekoracyjny każdej kuchni. Czajnik charakteryzuje eleganckie wykończenie i dbałość o każdy szczegół wykończenia.

Efektowny czajnik wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wykorzystamy go do zagotowania wody na kawę, herbatę czy do zaparzenia ziół. Wygodny w użytkowaniu, dzięki składanej rączce, pokrywce oraz uchylnemu gwizdkowi. Wodę w czajniku zagotujemy bardzo szybko, a czyszczenie go jest bardzo wygodne. Czajnik jest świetnym pomysłem na prezent. UWAGA! Czajnik do gotowania musi być napełniony co najmniej do połowy aby zapobiec przegrzaniu. Zmiany koloru na powierzchni zewnętrznej w przypadku nieprzestrzegania minimalnych parametrów użytkowych nie mogą być powodem do reklamacji. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Długość: 20 cm
  • Szerokość: 18 cm
  • Wysokość: 22 cm
  • Pojemność: 2 l
  • Waga (g): 349
  • Kolor dominujący: czarny