Czajnik stalowy - sprawdzone rozwiązanie w kuchni

Uwielbiasz wygląd tradycyjnych, eleganckich czajników A może brakuje Ci wzbierającego się odgłosu gwizdka, który zwiastuje gotową wodę na herbatę

Jeśli chcesz uzupełnić swoją kuchnię o solidny czajnik, który oprócz klasycznych funkcji zapewni odpowiedni design i wytrzymałość, to możesz zakończyć swoje poszukiwania. Nasz czajnik ze stali to produkt idealny do Twojej kuchni! Sprawdź jego najważniejsze zalety!


Solidny i bezpieczny czajnik z gwizdkiem

Czajnik mimo klasycznej formy ma szereg udogodnień, które sprawiają, że korzystanie z niego jest prawdziwą przyjemnością. Przede wszystkim został wykonany ze stali nierdzewnej, więc nie musisz obawiać się zachodzącej rdzy na metalowych elementach czajnika.

Jego gwizdek posiada tzw. bezpieczne otwieranie, dzięki któremu nie poparzysz sobie rąk podczas otwierania pokrywki. Urządzenie jest łatwe w użytkowaniu - posiada wygodną rączkę, która jest pokryta miękką w dotyku powłoką.

Uniwersalny czajnik na indukcję i gaz

Czajnik ma sporą pojemność 2,6L, dlatego z łatwością ugotujesz w nim wodę na herbatę lub kawę dla siebie i swoich bliskich. Produkt naszej marki jest dostosowany do używania nie tylko na kuchence gazowej.

Czajnik zachowuje pełną funkcjonalność na kuchenkach indukcyjnych, elektrycznych, gazowych czy ceramicznych. Niezależnie od tego jaką masz kuchenkę w swojej kuchni, możesz być pewny, że nasz elegancki czajnik z pewnością będzie do niej pasował!


SPECYFIKACJA:

  • Czajnik z gwizdkiem
  • Materiał wykonania: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Kolor: czerwono-czarny
  • Wymiary: 19 x 16 x 23,5 cm
  • Pojemność: 3L
  • Pojemność użytkowa: 2,6L
  • Waga: 580 g
  • Zastosowanie: indukcja, kuchenka elektryczna, kuchenka gazowa, płyta ceramiczna

Czajnik ze stali o wyjątkowym wyglądzie

Nasz czajnik nie ma klasycznej jednokolorowej barwy. Jest on wykonany w tzw. efekcie ombre - jego kolor jest ciemniejszy u podstawy, a im wyżej szczytu, tym bardziej jaśnieje. Daje to doskonałe efekty wizualne, które z pewnością będą doskonałą ozdobą Twojej kuchni.

Co ważne, efekt ombre choć oryginalny, jest nienachalny. Pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji kuchennych.

Stalowe czajniki - dopasuj kolor do swojej kuchni

W naszej ofercie znajdziesz czajnik w trzech kolorach - szarym, turkusowym i czerwonym. Taka różnorodność kolorystyczna pozwala na dokładne dopasowanie produktu do kuchennych aranżacji.

Jesteśmy przekonani, że czajnik stanie się nie tylko ważną funkcjonalną częścią Twojej kuchni. Lecz także doskonale spełni funkcje dekoracyjne i swoim oryginalnym wyglądem zwróci na siebie uwagę niejednego gościa.

Nie zwlekaj: upiększ swoją kuchnię i ciesz się pełnią smaku gorących napojów!