Czajnik z gwizdkiem stalowy srebrny 2,5 l

Najważniejsze informacje:

STALOWY - Klasyczny czajnik wykonany ze stali nierdzewnej w srebrnym kolorze. Stal nierdzewna jest trwała oraz neutralna dla podgrzewanej wody, nie wpływa w żaden sposób na jej właściwości. Posiada uchylny gwizdek oraz zdejmowaną pokrywkę. Czajnik ma pojemność całkowitą 2,5 litra oraz wysokość 22 cm, pojemność użytkowa wynosi 1,9 litra.

WYGODNY - Wyposażony w wygodny uchwyt, wykonany z nylonu w czarnym kolorze, który ułatwi przenoszenie. Pokrywka posiada uchwyt, który ułatwi otwieranie pokrywy w celu uzupełnienia wody.

FUNKCJONALNY - Przystosowany do kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych i halogenowych. Niezbędny w każdej kuchni.

BEZPIECZNY - Czajnik wyposażony jest w uchylny gwizdek, który będzie niezwykle komfortowy podczas użytkowania. Sygnalizacja zagotowania wody gwizdkiem. Dzięki niemu sprawnie i bezpiecznie nalejemy wrzątek do kubka, filiżanki lub dzbanka.

MODNY DESIGN - Czajnik prezentuje się efektownie, dzięki czemu pasuje do kuchni nowoczesnych oraz klasycznych. Będzie stanowił element dekoracyjny każdej kuchni. Czajnik charakteryzuje eleganckie wykończenie i dbałość o każdy szczegół wykończenia.

Klasyczny czajnik wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wykorzystamy go do zagotowania wody na kawę, herbatę czy do zaparzenia ziół. Wygodny w użytkowaniu, dzięki rączce, pokrywce oraz uchylnemu gwizdkowi. Czajnik nie będzie zmieniać smaku wody oraz jest energooszczędny a wodę zagotujemy w nim bardzo szybko. Jest świetną alternatywą dla czajników elektrycznych. Czajnik jest również świetnym pomysłem na prezent. UWAGA! Czajnik do gotowania musi być napełniony co najmniej do połowy, aby zapobiec przegrzaniu. Zmiany koloru na powierzchni zewnętrznej w przypadku nieprzestrzegania minimalnych parametrów użytkowych nie mogą być powodem do reklamacji. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Długość: 20 cm
  • Szerokość: 19 cm
  • Wysokość: 22 cm
  • Średnica: 19 cm
  • Pojemność: 2,5 l
  • Waga (g): 376
  • Kolor dominujący: srebrny