Drewniane łóżko na antresoli marki N-Wood to idealne rozwiązanie, które pozwoli w maksymalny sposób zagospodarować dostępną przestrzeń.

Solida konstrukcja oparta na nogach o wymiarach 5,7 x 5,7 cm oraz staranne wykonanie gwarantują wysoką stabilność. Udźwig wynoszący aż 200 kg sprawia, że łóżko N-Wood będzie bezpiecznym rozwiązaniem zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych.

Wolna przestrzeń pod łóżkiem o wysokości 142 cm pozwoli uzyskać dodatkowe miejsce do zabawy, nauki, odpoczynku lub przechowywania.

Drewniane łóżko na antresoli dostępne jest w wersji bez biurka oraz z biurkiem.

Producent: N-Wood
Model: N03
Wymiar materaca: 100x190 cm
Materiał: Drewno dębowe
Wykończenie: Lakier akrylowy
Udźwig: 200 kg
Materac w zestawie: nie
Stelaż pod materac w zestawie: tak
Normy/atesty: PN-EN 747-1+A1:2015-08, EN 71-3
Kraj produkcji: Polska

Wymiary zewnętrzne:

Długość: 198 cm
Szerokość: 108 cm
Wysokość: 195 cm
Prześwit: 142 cm
Grubość nóg: 5,7 x 5,7 cm
Grubość stelaża pod materac: 2-2,4 cm
Zalecana grubość materaca: 10-22 cm

Dokładne wymiary mebla znajdują się na jednym ze zdjęć.

Dostępne rozmiary (rozmiar materaca w cm):
80x180, 80x190, 80x200, 90x180, 90x190, 90x200, 100x180, 100x190, 100x200, 120x180, 120x190, 120x200.

Najważniejsze cechy drewnianych łóżek na antresoli marki N-Wood:
 • Łóżko wykonane jest w całości z najwyższej klasy litego drewna oraz zabezpieczone lakierem.
 • Staranna selekcja materiałów wykorzystywanych do produkcji pozwala wyeliminować wszelkie wady w postaci sęków, przeżywiczeń oraz rzadkiego układu usłojenia. Taki zabieg minimalizuje ryzyko pojawienia się w przyszłości żółtych plam oraz pęknięć.
 • Brak widocznych łączeń elementów, takich jak śruby i wkręty, co niewątpliwie wpływa na estetykę.
 • Konstrukcja łóżka umożliwia zamontowanie drabinki po lewej lub po prawej stronie. Wybór należy do ciebie!
 • Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości markowych okuć oraz dołączonej do zestawu czytelnej instrukcji, nasze łóżka są bardzo proste i intuicyjne w montażu. Ich stabilność pozostanie na niezmiennie wysokim poziomie nawet jeśli proces montażu powtórzysz wielokrotnie.
 • Łóżko posiada możliwość przymocowania do ściany.
 • Solidna, drewniana konstrukcja zapewniająca odpowiednią sztywność oraz idealne spasowanie wszystkich elementów, co przyczynia się do uzyskania długowieczności i zachowania walorów estetycznych przez cały okres użytkowania.
 • Zastosowane najwyższej jakości lakiery akrylowe są certyfikowane (spełniają normę EN 71-3), ekologiczne, bezwonne i neutralne dla otoczenia. Nie żółkną wraz z upływem czasu. W przypadku zastosowania lakierów w wybranym kolorze (np. biały, popielaty, czarny) uzyskana powłoka nie prześwituje dając efekt 100% krycia, a jednocześnie uwydatnia naturalną i piękną strukturę drewna. Standardowo wykorzystujemy lakiery półmatowe (w skali od 0 do 10, gdzie 0 to mat a 10 wysoki połysk, wynosi ona 1).
 • Produkt spełnia Normę Europejską PN-EN 747-1+A1:2015-08 dotyczącą bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości łóżek piętrowych i łóżek wysokich.
 • Wszystkie krawędzie są wykańczane ręcznie, zaokrąglane, a powierzchnie dokładnie wyszlifowane i idealnie gładkie.
 • Niezwykle wytrzymałe drewniane stelaże, których udźwig wynosi aż 200 kg składają się z 3 trwale sklejonych ram w technologii gniazdo-czop. Poszczególne elementy wykonane są z litych lameli z drewna sosnowego o grubości 2-2,5 cm. Ich jednolita budowa dodatkowo usztywnia konstrukcję łóżka i poprawia jego stabilność. Odległość pomiędzy listwami nie przekracza 3-3,5 cm.
 • Nasza produkcja opiera się na tradycyjnych, sprawdzonych i niezawodnych technikach stolarskich.
 • Dzięki doświadczonej kadrze i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, nasze produkty są niezrównane pod względem jakości i trwałości.
 • Nasze meble drewniane można odnowić i ponownie pokryć lakierem, dając im nowy blask i czyniąc je jak nowe, nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.
 • Produkt wykonany w Polsce. Oferta bezpośrednio od producenta.
 • Zamawiając łóżko wraz ze stelażem naszej produkcji masz pewność, że wybierasz najsolidniejsze i najbezpieczniejsze produkty dostępne na rynku!
Wymiary
Długość 198 cm
Szerokość 108 cm
Wysokość 195 cm
Do pobrania