UWAGA: Cena dotyczy 1 sztuki. Dekoracja świąteczna występuje w asortymencie wzorów. Produkt wysyłany losowo.

Dekoracja krasnal – mali świąteczni pomocnicy

Święta to czas radości, odpoczynku i spokoju. Odpowiednią atmosferę na tę okazję w całym domu pomogą Ci stworzyć tematyczne ozdoby i dodatki. Dekoracja krasnal w kilku różnych wzorach to zabawna figurka, która wpisze się w ten magiczny klimat i wniesie do Twojego wnętrza pozytywny nastrój.

Ozdobny dodatek przedstawiający zimowego krasnala ma wysokość 18cm. Bajkowa postać ma gęstą brodę i długą czapkę, spod której wystaje mu jedynie okrągły nos, co dodaje całej dekoracji komicznego wyglądu. W sprzedaży dostępne są różne wzory i kolory figurki. Dzięki wykorzystaniu miękkich materiałów, ozdoba jest przyjemna w dotyku i bezpieczna dla dzieci.

Ozdoba w formie krasnala to dekoracja, która będzie wyglądać świetnie w każdym wnętrzu. Ustawiona w pokoju dziecięcym na półce, w salonie pod choinką czy na stole albo na kuchennej szafce stanie się dobrym duchem świąt. Doskonale sprawdzi się też jako zabawny prezent dla znajomego lub członka rodziny. Przekonaj się, jak niewiele trzeba, by poczuć świąteczny klimat.

Wymiary
Wysokość 18 cm
Waga 0.106 kg
Do pobrania