Figurka tekstylna - ozdoba bożonarodzeniowa, która rozweseli każdy kącik w domu

 

Zwróć uwagę: produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach, wysyłany jest losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.
 

Duża figurka tekstylna skrzat to wspaniały pomysł subtelną dekorację wnętrza. Delikatna kolorystyka oraz nienarzucająca się forma sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym czy prowansalskim.

Pani skrzat i pan skrzat mają dużą czapkę, która spada na oczy i uwydatnia dość sporych rozmiarów nos. Czapka jest zielona i kontrastuje z białą gęstą brodą lub włosami, które wydobywają się spod czapki. Ubranka są szare, a rączki i nóżki - czerwone. Ozdoba ma wymiary 20 × 15,5 × 66 cm.

Skrzat wykonany jest z należytą starannością. Dzięki niemu zaaranżujesz bożonarodzeniowy kącik obok swojej choinki. Taki świąteczny skrzat dostarczy dużo pozytywnych emocji wśród domowników.

Przekonaj się, że zimowe skrzaty to naprawdę fajny pomysł na zabawne ozdoby świąteczne. Zapoznaj się również z innymi produktami bożonarodzeniowymi i wybierz dekoracje, które skradną Twoje serce.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 15,5 cm
Wysokość 60 cm
Waga 0.406 kg
Do pobrania