Dekoracja pluszowa - świąteczne postacie w dziecięcym pokoju

Zwróć uwagę: produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych lub wzorach, wysyłany jest losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

 

Poszukujesz ozdób do pokoju dziecka, które będą bezpieczne, ale i estetyczne? Dekoracja pluszowa w kształcie skrzata lub renifera sprawdzi się doskonale. Nie zawierają twardych elementów - będą idealne zarówno do przytulania, jak i do udekorowania wnętrza.

Urocze postacie w kilku wariantach cechują się żywą kolorystyką i minimalistyczną formą. Chociaż są to zabawki bardzo proste, wykonanie z troską o każdy szczegół sprawia, że natychmiast wzbudzają zachwyt. Maleńkie buciki, kolorowe ubranka i przyjazne miny - te detale stanowią o ich niezwykłym charakterze. Dekoracja pluszowa na święta to również świetny pomysł na prezent - szczególnie dla wielbiciela skandynawskiego designu… lub bajkowych postaci!

Elfy towarzyszyły skandynawskim świętom od dawna - i powoli przybywają również w nasze strony. Te urocze postacie popilnują prezentów Twojej pociechy, będą czuwać nad jej snem lub same umoszczą się przy choince. Dziecko na pewno się z nimi polubi!

Wymiary
Wysokość 43-65 cm
Waga 0.43 kg
Do pobrania