Zawieszka drewniana - święta jak dawniej

Zwróć uwagę: produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach, wysyłany jest losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.
 

Jeśli zastanawiasz się, czy drewniane ozdoby na choinkę mogą zastąpić bombki, to odpowiedź brzmi tak! Dzięki swym naturalnym kolorom - biały i brązowy - cudownie odznaczają się na tle zielonej choinki, czy gałązek świątecznego stroika.

Choinka ubrana w jednym stylu jest bardzo modna, a drewniane zawieszki pięknie prezentują się razem. To nawiązanie do tradycji, dzięki której Twoja choinka może wyglądać, jak za dawnych lat.

Drewniane zawieszki są w kształcie serduszka, choinki oraz gwiazdki z drewna. Wszystkie są bardzo precyzyjnie wykonane, dzięki czemu pięknie prezentują się w otoczeniu innych dekoracji domu, urządzonego w tradycyjnym stylu.

Drewniane ozdoby bożonarodzeniowe wyglądają też spektakularnie jako świąteczna zawieszka do okna, jako dekoracja stroika.

Zawieszka gwiazdka, choinka i serduszko - wszystkie do siebie pasują, zatem śmiało możesz użyć ich w jednym miejscu i traktować jako komplet drewnianych dekoracji na święta.

Wymiary
Długość 19 cm
Waga 0.017 kg
Do pobrania