UWAGA: Dekoracja świąteczna występuje w asortymencie wzorów. Produkt wysyłany losowo.

 

Anioł do zawieszania – dobry duch świąt

Święta można uznać za udane, jeśli spędza się je w doskonałym towarzystwie, w domu pełnym miłości, ciepła i pysznego jedzenia. Jednak warto zadbać również o dekoracje, które zapewnią odpowiedni nastrój. Anioł do zawieszenia o sympatycznym wyglądzie to zabawny dodatek, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzach wszystkich domowników. Zaproś do swojego domu świątecznego ducha.

Zestaw dwóch zawieszek mierzących po 15cm dostępny jest w kilku wzorach, różniących się kolorem ubrania. Ozdobny wiszący anioł ma sympatyczną, uśmiechniętą twarz i wykonany jest z miękkiego pluszu. Ma złote skrzydła i serce umieszczone na piersi, a błyszczące koraliki służą za stopy. Uroku dodaje mu zimowa czapka oraz wstążeczka zawiązana przy szyi.

Wisząca dekoracja w postaci anioła wniesie dużo radości i ciepła do każdego wnętrza. Wspaniale będzie wyglądać jako ozdoba na choinkę, zawieszka przy klamce lub na uchwytach mebli. Szczególnie dobrze sprawdzi się jako świąteczna dekoracja w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym.

 

Wymiary
Długość 15 cm
Waga 0.028 kg
Do pobrania