Black Red White - logo

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Długo dekoracje i figurki ozdobne nie cieszyły się dużą popularnością. Większość osób urządzając dom czy mieszkanie wolały postawić na efektowne meble, ewentualnie większe dodatki. Na szczęście od paru lat figurki do domu wracają do łask, pojawiają się w coraz większej liczbie pomieszczeń. To bardzo ciekawy trend, który ma wiele zalet i miejmy nadzieję, że pozostanie na dłużej w naszych wnętrzach. 

dekoracje/figurki / ozdoby

podkategoria: figurki / ozdoby
69 Produktów
sortuj wg:
pokaż
-20%
figurka ceramiczna
-20%
figurka ceramiczna
-20%
figurka ceramiczna
-40%
figurka dekoracyjna

Czy warto wybrać figurki ozdobne

Figurki dekoracyjne to bardzo interesujący dodatek. Odpowiednio dobrane będą efektowną ozdobą niemal każdego pomieszczenia. Pasują zarówno do przedpokoju, salonu czy kuchni. Są tak niezobowiązujące, że możemy zestawić je z każdym stylem czy motywem. Będą dobrze wyglądały zarówno na półce obok książek, ustawione na komodzie w hallu czy uzupełniając akcesoria w jadalni.

 

Modne figurki do domu

Aktualnie w modzie są raczej monochromatyczne figurki do domu, zarówno te matowe jak i lśniące. Dominują kolory biały, czarny, srebrny czy złoty. Znajdziemy wśród nich takie kształty jak pojedyncze litery, napisy albo wzory zwierząt. Pod tym względem każdy znajdzie coś dla siebie. Black Red White oferuje figurki dekoracyjne wykonane z ceramiki lub wysokiej jakości polistyrenu. Produkty są wykonane ręcznie, a przez to wyjątkowe. Pasują zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

 

Czym się kierować, wybierając figurki dekoracyjne?

Najważniejsza jest oczywiście jakość wykonania. Zapewnia ona zarówno estetyczność figurek dekoracyjnych, jak również ich trwałość, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Warto zdecydować się też na inne dekoracje do domu. Wybierając figurki ozdobne możemy zarówno dobrać je do stylu, w którym urządzone jest dane pomieszczenie i do innych dodatków lub działać na zasadzie kontrastu i zdecydować się na zupełnie różne ozdoby.