Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Dekoracje do pokoju młodzieżowego

1433 Produkty
pomieszczenie: Pokój młodzieżowy
-22%
lustro ścienne owalne
269,99 349,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 332.49 zł

-24%
lustro ścienne owalne
189,99 249,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 237.49 zł

-25%
lustro ścienne okrągłe
299,99 399,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379.99 zł

-36%
zegar ścienny
189,99 299,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 284.99 zł

-21%
lustro ścienne arkadowe
249,99 319,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 303.99 zł

-27%
obraz Mgła 2
79,99 109,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109.99 zł

-33%
sztuczna gałązka Peonia
1,99 2,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1.89 zł

Dekoracje do pokoju młodzieżowego – wyzwanie dla rodzica

Dziecko, wchodząc w okres dojrzewania, ma silną potrzebę zmian i uzewnętrzniania siebie oraz swoich pasji.  Poza zmieniającym się ubiorem, zmian wymaga także i pokój. W niektórych przypadkach będzie to gruntowny remont. Jeżeli jednak urządzałeś pokój dziecka z szaf modułowych dostępnych na BRW.pl to wystarczą niewielkie, kosmetyczne zmiany. Tanie dekoracje do pokoju potrafią całkowicie zmienić jego charakter. Tak jak zmienia się charakter nastolatka.

 

Ozdoby do pokoju – od czego zacząć?

Pragnąc wprowadzić zmiany w pokoju młodzieżowym, pozwól dziecku zdecydować. Niech wybierze kolory, elementy, drobne ozdoby ścienne, akcesoria na półki – Twoim zadaniem jest przedstawić dostępne możliwości. Ozdoby do pokoju młodzieżowego mają sprawić, aby nastolatek czuł się swobodnie i komfortowo w swojej codziennej przestrzeni. Spośród dostępnych akcesoriów do pokoju młodzieżowego Twoja pociecha może wybrać między innymi: świeczniki, pastelowe świece, ramki na zdjęcia, ozdobne zegary, dekoracyjne półki, ceramiczne figurki i wiele innych.

 

Dekoracje do pokoju nastolatki – postaw na światło i ciepło

Spośród dodatków do pokoju młodzieżowego dla dziewczyn dużym zainteresowaniem z pewnością cieszą się świece. Dają one nie tylko światło, ale i ciepło, zwiększając poczucie bezpieczeństwa. Faktem jest, że się zużywają, ale są tanią dekoracją do pokoju. Duża, gruba świeca z prawdziwego wosku przez długi czas będzie rozświetlać pokój nastolatki, dodatkowo roztaczając przy tym przyjemną woń. Ta niepozorna dekoracja do pokoju jest dostępna w każdym kolorze, dlatego bez problemu znajdziesz dla niej miejsce wśród ozdób w pokoju młodzieżowym.

 

Dodatki do pokoju nastolatka – zainwestuj w technologię

Dorastający chłopcy lubią majsterkować i poznawać nowe technologie. Chcąc zaspokoić młodzieńczą ciekawość, rozważ ozdoby LED do pokoju nastolatka. Spośród wielu gadżetów do pokoju młodzieżowego w ofercie BRW.pl znajdziesz sporo takich, w których wykorzystano technologię LED. Świecące kule, ozdoby ceramiczne, lampki w awangardowych kształtach. Każdy z tych dodatków, będzie nie tylko fajną ozdobą, ale także zajęciem samym w sobie – w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: jak to działa?

 

Akcesoria do pokoju młodzieżowego – brat i siostra w jednym pokoju

Sytuacja może wydawać się trudniejsza, kiedy Twoje warunki mieszkaniowe nie pozwalają na urządzenie osobnego pokoju dla każdego dziecka. Rozwiązaniem są wtedy neutralne ozdoby do pokoju. To cała gamma dostępnych dodatków do pokojów, wśród których znajdziesz ramki na zdjęcia, zegary ścienne czy półki. Każdy pokój ma przynajmniej dwie ściany o zagospodarowania – po jednej dla każdego dziecka. Każde z nich może urządzić własną, korzystając z dostępnych dodatków do pokoju na ścianę.

 

Ozdoby na ścianę do pokoju – wyzwól kreatywność dziecka

Niezwykle pobudzającą wyobraźnie i kreatywność ozdobą do pokoju są naklejki na ścianę. Kredowa naklejka w interesującym kształcie to przestrzeń do zapisywania pomysłów, myśli lub do rysowania i rozwijania kreatywności. Wśród akcesoriów na ścianę do pokoju młodzieżowego dostępnych na BRW.pl znajdziesz naklejki welurowe i kredowe. Są one nie tylko dekoracją pokoju. To interaktywna przestrzeń do wyrażania siebie, co w okresie dorastania jest bardzo ważne dla Twojego dziecka.