Opis

Dekoracyjne lustro z nadrukiem 60 cm

Lustro wykonane z idealnie gładkiej tafli

Szerokość całkowita lustra - Ø 46 cm

Grubość tafli lustra - 4 mm

Szlifowane krawędzie szkła

System montażu - metalowe zawieszki + piankowe dystanse

Nadaj charakter wnętrzu

Okrągłe lustro jako element dekoracyjny jest nieodzownym dopełnieniem wystroju każdego nowoczesnego wnętrza.

To świetne i stylowe rozwiązanie niemalże do każdego pomieszczenia: do salonu, łazienki, przedpokoju, sypialni, garderoby, sklepu, oraz innych pomieszczeń, zaaranżowanych w stylu loft, czy skandynawskim.

Lustro okrągłe, nada wnętrzom charakteru i niepowtarzalnego klimatu oraz optycznie powiększy pomieszczenie. Stworzone dla wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalność, wygodę użytkowania oraz elegancki design.

Zwierciadło Twojego piękna

Podstawową funkcją lustra jest możliwość zobaczenia w nim swojego odbicia. Możemy wykonywać precyzyjne czynności pielęgnacyjne twarzy lub makijaż.

Lustro pozwala nam też skontrolować swój wygląd, oraz dopasowanie stroju. Jeśli lustro ma służyć do oglądania  nie tylko twarzy, ale również sylwetki, wybierz te o większej średnicy.

Nasze lustro dzięki precyzyjnie wykonanej tafli, nie zniekształca obrazu.

Rozjaśnij swój dom

Lustro stanowi świetne dopełnienie wystroju wnętrza. Utrzymuje elegancki i nowoczesny design. Nasze lustro swoją "lekkością" formy idealnie wpisuje się w każdą przestrzeń domu. Dzięki odbitym promieniom słonecznym wnętrze staje się jaśniejsze i bardziej przytulne.

Stylowa łazienka

Wyobrażasz sobie swoją poranną toaletę bez lustra? My też nie. Lustro jest niezbędnym elementem każdej łazienki. Pełni tutaj nie tylko funkcję użytkową, ale też dekoracyjną. Prosta, okrągła, minimalistyczna forma, pasuje do nowoczesnych aranżacji, podkreślając ich styl. Jeśli Twoja łazienka nie jest zbyt duża, lustro w łatwy sposób powiększy ją optycznie. Dodatkowo szlifowane gładkie krawędzie zapewnią bezpieczeństwo podczas przecierania.

Proszę zwrócić uwagę, że zdjęcia w tej ofercie przedstawiają lustra o różnych średnicach, prosimy sprawdzić wymiar przed zakupem.

W tej ofercie kupujesz lustro o średnicy całkowitej: Ø 46 cm

Dopasuj lustro do swoich potrzeb

Na naszej ofercie posiadamy lustra o 7 średnicach:

Ø 40, Ø 50 , Ø 60 , Ø 70 , Ø 80 , Ø 90 , Ø 100

Jeśli chcesz zakupić lustro w innym wymiarze, prosimy wybrać z menu wariantów na górze tej oferty.

System metalowych zawieszek, zapewnia bezpieczne i stabilne mocowanie lustra do powierzchni ściany. W zestawie otrzymasz również komplet dopasowanych haków i śrub z kołkami rozporowymi do samodzielnego montażu. Symetryczne i równe przyleganie lustra umożliwiają piankowe dystanse.

Tafla lustra wykonana jest z 4mm szkła płaskiego pokrytą warstwą odbijająca światło. Krawędzie są szlifowane, co podnosi walory estetyczne i dodatkowo zapewnia wysokie bezpieczeństwo dla użytkownika.

 Lustro wyprodukowane w polskiej fabryce.

◯ Wysoka trwałość, dzięki precyzyjnemu wykonaniu.

◯ Szybki czas realizacji.

◯ 100% satysfakcji naszych klientów.