Przekładki ochronne do patelni i garnków – chroń swoje naczynia przed zarysowaniami

Przekładki ochronne do patelni i garnków, nazywane czasem separatorami, to przedmioty, których nie każdy używa. Tymczasem to tani i skuteczny sposób na ochronę garnków i patelni. Niejeden raz stawiając jedną patelnię na drugą, zarysowaliśmy ją lub obiliśmy garnek, wkładając go w drugi. Im bardziej lubimy jakieś naczynie oraz im bardziej jest ono użyteczne, tym mniej chcemy je stracić. Dlatego warto zaopatrzyć się w przekładki ochronne do patelni i garnków. Zrobione z miękkiego materiału mają jeszcze jedną zaletę: chronią przed nadmiernym hałasem, kiedy robimy porządki, składając garnki.

Przekładki ochronne do patelni i garnków są wykonane z miękkiego, lekkiego filcu. To wytrzymały materiał, który długo będzie nam służył. Przekładki mają kształt gwiazdek. Kolory przekładek to: niebieski, zielony i czerwony. Średnica wynosi 18 cm.

Przekładki są proste w użyciu. Na dno największej patelni kładziemy jedną przekładkę, układamy na niej następną patelnię itd. To samo robimy z garnkami. Kolorowe przekładki to przyjemny dla oka, przydatny przedmiot. Pasują do wszystkich garnków.

Wymiary
Średnica 18cm cm
Waga 0.045 kg
Do pobrania