Donica Eco – wyjątkowe schronienie dla Twoich roślin

Rośliny doniczkowe to dla niektórych nieodłączny element wyposażenia wnętrza. Dobrze jest zadbać, aby miały one stabilne oparcie w postaci donicy – w tym wypadku doskonałym wyborem będzie donica Eco, która dodatkowo stanie się niezwykłą ozdobą Twojego salonu, przedpokoju, biura, balkonu bądź tarasu. Doskonale odnajdzie się w przestrzeni urządzonej w stylu nowoczesnym, klasycznym, industrialnym, eleganckim, a także minimalistycznym, gdzie występują stonowane barwy.

Oferowana donica Eco została wykonana z solidnego tworzywa sztucznego. Produkt jest w kolorze beżowym. Wymiary: średnica: 13 cm, wysokość: 12,5 cm. Kolor bialy, lekko wpadający w beż. Odcień zmienia się pod wpływem dodania włókien drzewnych w proporcji do 35%.

Donica Eco świetnie zaprezentuje się umieszczona na parapecie, komodzie, a także półce. Pomieści małej i średniej wielkości doniczki.

Umieszczając w swoim wnętrzu ten stylowy produkt, jakim jest donica Eco, możesz mieć pewność, że Twoje ulubione rośliny jeszcze bardziej zyskają na atrakcyjności i zostaną stylowo zaprezentowane. Wysoka jakość produktu z pewnością spełni Twoje oczekiwania, a klasyczny design donicy pozwoli cieszyć Ci się piękną przestrzenią!

Wymiary
Głębokość 13 cm
Średnica 13 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 0.1 kg
Do pobrania