Metalowa doniczka – minimalistyczna elegancja

Szukasz czegoś, co wprowadzi do Twojego domu niepowtarzalny, loftowy styl?

Czarna metalowa doniczka z napisem Flowers & Garden to doskonały wybór dla wszystkich miłośników industrialnego designu. Wykonana została z solidnego metalu, co daje gwarancję żywotności i odporności na uszkodzenia.

Osłonkę – dzięki zastosowanym, trwałym materiałom – możesz ulokować również na zewnątrz, bez obaw, że pod wpływem temperatury, wilgoci czy promieni słonecznych szybko straci swój urok.

Czarny przecierany kolor nadaje jej tajemniczości i surowości. Doniczka świetnie zaprezentuje się na metalowym regale, stole lub wiszącej półce. Podkreśli urok Twoich ulubionych kwiatów i roślin.

Metalowa doniczka może też być znakomitym pojemnikiem na zioła. Ustawiona na kuchennym parapecie z pewnością zaintryguje i zaciekawi odwiedzających Cię gości.

Doniczkę w kolorze czarnym możesz zestawić z innymi elementami dekoracyjnymi w stylu industrialnym czy loftowym, aby stworzyć spójny i harmonijny wystrój. Osłonka będzie doskonałym wyborem, jeśli szukasz prostych, ale stylowych elementów dekoracyjnych. Doda Twojemu wnętrzu surowości i interesującego charakteru.

Wymiary
Długość 27 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.292 kg
Do pobrania