Metalowa doniczka – idealna dekoracja w stylu industrialnym

Jeśli szukasz elementu dekoracyjnego, który wprowadzi do Twojego wnętrza klimat surowości i podkreśli jego industrialny charakter, to czarna metalowa doniczka będzie idealnym wyborem.

Doniczkę wykonano z solidnego metalu. Utrzymana jest ona w postarzanej estetyce, która doskonale wpisuje się w koncepcję stylu loftowego. Na osłonce znajduje się napis Flowers & Garden.

Doniczka jest nie tylko estetyczna, ale także bardzo praktyczna. Możesz wypełnić ją roślinami, kwiatami lub ziołami, co pozwoli nadać wnętrzu odrobinę naturalności i koloru.

Metalowa doniczka jest trwała, dzięki czemu będzie służyć Ci przez wiele lat. Odporność na wilgoć, temperaturę czy promienie UV umożliwia udekorowanie nią balkonu, tarasu, a nawet ogrodu bez obawy, że straci swoją estetykę czy właściwości.

Metal można w pełni poddać procesowi recyklingu, dzięki czemu doniczka nie będzie stanowiła obciążenia dla planety.

Czarna doniczka w stylistyce industrialnej świetnie sprawdzi się na stole w jadalni, na komodzie w salonie czy na półce w sypialni. Możesz ją postawić samodzielnie lub zestawić z innymi elementami dekoracyjnymi w podobnej estetyce, takimi jak metalowa lampa czy regał.

Metalowa doniczka to oryginalny i funkcjonalny dodatek, który świetnie wypadnie w połączeniu z ulubionymi roślinami lub kwiatami.

Wymiary
Głębokość 13 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.204 kg
Do pobrania