Doniczka Ikebana do Twojego salonu

Masz dość schematycznych aranżacji, które zamiast cieszyć oko - nudzą Mamy dla Ciebie znakomite rozwiązanie. Nasza ikebana marki KADAX to efektowna propozycja dla tych, którzy cenią urokliwe kompozycje kwiatowe.

Ten urodziwy przedmiot dostarczy Ci nadzwyczajnych wrażeń estetycznych. A Twoim kwiatom zapewni zjawiskową ekspozycję, bez której kwiaty nie mogłyby pokazać światu wszystkich wdzięków. Czas na rewolucję kwiatową - rozpocznij ją z nami!


Subtelna dekoracja wnętrza

Charakterystyczna dekoracja w stylu japońskim brzmi całkiem egzotycznie, prawda A co byś powiedziała, gdyby nieco dalekowschodnich klimatów zagościło w Twoim wnętrzu Wychodzimy naprzeciw rosnącym potrzebom florystów. Skoro jesteś tutaj z nami, to na pewno się do nich zaliczasz.

Poszukującym ciekawych propozycji kwiatowych z czystym sumieniem polecamy naszą ikebanę. Ten uroczy przedmiot subtelnie podkreśli walory Twoich roślin.

W środku możesz wyeksponować słonecznika, orchideę, ale kto powiedział, że doniczka przeznaczona jest tylko na kwiaty Równie dobrze możesz ją przyozdobić świeczką lub inną dekoracją - bombkami, kokardkami, a nawet owocami!

Z tego tez powoduikebana została stworzona z myślą o oryginalnych wnętrzach. Zaopatrując się w doniczkę, zyskujesz kilka punktów do elegancji. W końcu nuta ekstrawagancji nikomu jeszcze nie zaszkodziła!


Ikebana to dekoracja, która powinna zagościć u każdego wielbiciela artystycznych aranżacji. Żeby jeszcze bardziej Cię zachęcić, przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych przedmiotu. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Co więcej, w ofercie znajdziesz różne rozmiary i kształty donicy - prostokątną, okrągłą i mori.

CECHY:

  • Estetyczna: podczas domowej uroczystości ciocia czy siostra z pewnością zauważą Twoje artystyczne wysiłki
  • Urodziwe formy: doskonale skomponują się z salonowym stolikiem, drewnianym regałem czy sekretarzykiem ze zdjęciami
  • Trwałe tworzywo: zapewnia dekoracji wytrzymałość i solidność na długi czas. Wielbiciele wykonywania tradycyjnych, japońskich kompozycji kwiatowych już zacierają ręce…
  • Wysokość: 4,8 cm
  • Wymiary zewnętrzne: 13,4 x 47 cm
  • Wymiary wewnętrzne: 7,7 x 34,5 cm
  • Kolor: kremowy

Zabaw się kolorami i zadbaj o porządną ekspozycję swoich kwiatów!


Kod produktu: ##147912##