Doniczka Rack 9 cm – precyzja i nowoczesny design

Jeśli poszukujesz wyrazistych dodatków do aranżacji wnętrza, to z pewnością zainteresuje Cię ręcznie wykonana i pomalowana ozdoba. Doniczka Rack to nowatorski i inspirujący produkt, który z powodzeniem odmieni przestrzeń domową lub biurową.

 

Wykonana z bardzo modnego betonu architektonicznego osłonka na kwiat gwarantuje stabilność i wytrzymałość. Dzięki właściwościom zastosowanego tworzywa ozdoba sprawdzi się nawet na zewnątrz. Możesz posadzić w niej rośliny i udekorować balkon lub taras. Nie straszne jej są niska temperatura, wilgoć czy promienie UV.

 

Doniczka Rack to piękna, użytkowa rzeźba, która imponuje geometrycznymi zagięciami i trójwymiarową fakturą. Świetnie podkreśli zarówno wysokie, jak i niskie odmiany roślin nadając wnętrzu świeżość.

 

Zestawienie ożywczej zieleni z efektowną miedzianą barwą doniczki zaspokoi gusta największych znawców stylowych dodatków. Śmiało zestaw ją z wnętrzem w stylistyce skandynawskiej, industrialnej, a nawet glamour i uzyskaj niepowtarzalny efekt!

 

Doniczka Rack świetnie sprawdzi się też w sali konferencyjnej, restauracji czy hotelowej recepcji. Stworzy niepowtarzalny klimat i będzie emanować nowoczesnym designem.