Doniczka Rack 9 cm – inspirujący dodatek

Kwiaty doniczkowe to świetny pomysł na urozmaicenie domowej przestrzeni. Ożywczo wpływają na aranżację i atmosferę pomieszczenia. Przy ich zakupie zwróć szczególną uwagę na dobór doniczki. Odgrywa ona kluczową rolę – ma za zadanie dopasować ozdobę do stylistyki wnętrza i podkreślić jego urok.

 

Doniczka Rack to starannie opracowany wzór inspirowany papierowymi konstrukcjami. Geometryczne zagięcia i trójwymiarowa struktura sprawiają, że wykonana z betonu doniczka wygląda lekko. Jednocześnie jest ona solidna, wytrzymała i odporna na warunki pogodowe. Dzięki temu możesz użyć jej do dekoracji przestrzeni tarasu czy balkonu.

 

Doniczka została wykonana i pomalowana ręcznie. Gwarantuje to dbałość o szczegóły i precyzję wykończenia. Jej wygląd zaspokoi wymagania nawet największych estetów i amatorów sztuki użytkowej.

 

Modny design doniczki Rack idealnie współgra z wnętrzami w stylu industrialnym, skandynawskim, jak również glamour. Doskonale wypadnie w minimalistycznym salonie lub jadalni. Pięknie dopełni wnętrze kameralnej sypialni czy łazienki.

 

Uniwersalność doniczki pozwoli Ci na zastosowanie jej też w przestrzeniach firmowych, usługowych czy handlowych. Bez trudu wkomponujesz ją we wnętrze kawiarni, sklepu lub hotelowej recepcji. Umili pracę w biurze, tworząc inspirujący klimat.