Drabinka gimnastyczna BenchK 111 – aktywność dla każdego

Potrzebujesz chwili odpoczynku od pracy? A może Twoje dziecko spędza dużo czasu przy komputerze lub książkach? Warto żeby raz na jakiś czas oderwać się od pracy i obowiązków, i rozprostować mięśnie. Pomoże w tym drabinka gimnastyczna BenchK 111.

Drabinka gimnastyczna do domu sprawdzi się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych tworząc miejsce do aktywności fizycznej. Oprócz drabinki z 8 owalnymi szczeblami otrzymujesz zdejmowany drążek do podciągania. Taki duet pozwoli zadbać o każdą partię ciała – rozciąganie kręgosłupa, wzmocnienie mięśni ramion oraz tułowia.

Drabinka gimnastyczna bukowa została wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego, przez co jest trwała i wytrzymała. Gładką powierzchnię pokryto olejem naturalnym, bezpiecznym nawet w kontakcie z żywnością.

Do montażu drabinki sportowej potrzebujesz zaledwie 1m2 wolnej przestrzeni, więc sprawdzi się nie tylko w przestronnych domach, ale i niewielkich mieszkaniach. Maksymalne obciążenie drabinki to 120 kg, więc możesz na niej ćwiczyć wraz z dzieckiem. Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, ponieważ ich rodzaj zależy od rodzaju/grubości ściany.

Drabinka gimnastyczna z atestem, wyprodukowana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Szerokość 64 cm
Wysokość 220 cm
Waga 20 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.