Drabinka gimnastyczna BenchK 112 – 3 rodzaje aktywności sportowej

Naukowcy przestrzegają przed erą otyłości, zwłaszcza wśród dzieci. Aby się jej ustrzec i zadbać o zdrowie swoich dzieci, zamontuj w pokoju drabinkę gimnastyczną BenchK 112. To na niej dziecko będzie mogło oddać się ulubionym aktywnościom.

Drabinka sportowa wyposażona w drążek do podciągania umożliwi wspinanie się i podciąganie. Dołączone akcesoria gimnastyczne takie jak kółka gimnastyczne i bawełniana lina do wspinania z drewnianym talerzem to dodatkowe możliwości spędzania czasu aktywnie.

Drabinkę wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego i pokryto olejem naturalnym, dzięki czemu jest nie tylko trwała, ale i bezpieczna.

Czego potrzebujesz do montażu drabinki gimnastycznej? Wystarczy 1m2 wolnej przestrzeni, a stworzysz idealne miejsce do treningów. Maksymalne obciążenie drabinki to 120 kg, a akcesoriów gimnastycznych – 80kg,więc mogą na niej ćwiczyć nawet dorośli. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Nasza drabinka gimnastyczna z atestem zyskała wielu fanów. Jeżeli wspierasz Polskie produkty, to musisz wiedzieć, że wyprodukowano ją w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Szerokość 64 cm
Wysokość 220 cm
Waga 23 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.